inwestycja

Projektując Domy Moderno chcieliśmy stworzyć przyjazną przestrzeń do życia dla osób o większych wymaganiach. Nasze domy to kompleksowo zaplanowane osiedle o prostej formie, jednocześnie budynki wyróżniają się nowoczesną i atrakcyjną bryłą. O charakterze osiedla stanowią skośne dachy pokryte płaską blachą na rąbek, duże okna oraz metalowe pergole zamontowane przy tarasach. Do wykonania budynków zostaną użyte wysokiej jakości materiały zapewniające trwałość na lata. Wybierając Domy Moderno zyskasz wyjątkową przestrzeń, dającą wytchnienie od zgiełku miasta, a jednocześnie  pozostaniesz z nim w bliskim dystansie.

wyjątkowa
lokalizacja

Malownicze tereny, zaciszna atmosfera i łatwy dojazd do centrum miasta - czego chcieć więcej? Domy Moderno w Jakubowicach Konińskich to idealny wybór dla osób ceniących sobie bliskość z naturą, ale również udogodnienia życia miejskiego.

kameralne
zamknięte
osiedle

Na osiedlu Domy Moderno poczujesz się bezpiecznie i komfortowo. Całe osiedle będzie oświetlone i ogrodzone, a sterowana radiowo brama wjazdowa zagwarantuje dostęp wyłącznie osobom uprawnionym. Przy bramie znajdzie się również domofon, który utrudni dostęp osobom nieproszonym. Zadaszone jedno, wspólne miejsce gromadzenia odpadów umożliwia segregację śmieci i poprawi estetykę całego osiedla.

gotowe
do odbioru

W swoim wymarzonym domu, możesz zamieszkać szybciej niż myślisz! Nasz domy są już GOTOWE DO ODBIORU, także teraz tylko pomysł na wnętrze, ekipa wykończeniowa i możecie już mieszkać:).

przestronny
ogródek

Chcielibyśmy abyś cieszył się nie tylko funkcjonalnym wnętrzem domu, ale również korzystał z uroków posiadania własnego ogródka. Dom z ogrodem to spełnienie marzeń wielu rodzin. W okresie wiosenno-letnim jest to idealne miejsce do spędzania razem aktywnie czasu, a bliskość natury działa relaksująco i odprężająco. Dodatkowo przy każdym domu zamontujemy oddzielny licznik do podlewania ogródka, co pozwoli na spore oszczędności w okresie letnim. Taras wykonany będzie z płyt betonowych, trwałych i łatwych w utrzymani czystości. Nad tarasem zamontujemy metalową pergolę do indywidualnej aranżacji, pod którą z przyjemnością usiądziecie do wspólnych posiłków czy do spotkań ze znajomymi.

garaże 1 lub 2-
stanowiskowe

Dwa domy posiadają podpiwniczenie z podwójnym garażem, w pozostałych budynkach został zaprojektowany pojedyńczy garaż na kondygnacji parteru. Dodatkowym atutem jest miejsce postojowe na zewnątrz przy każdym domu. Już na etapie projektu zaplanowaliśmy w garażu 3-fazowe gniazdo o mocy 7,2kW, 16A, umożliwiające podłączenie przenośnej ładowarki samochodów elektrycznych lub kompaktowej stacji ładowania.

133-192m2

Domy Moderno to zespół 10 budynków mieszkalnych w zabudowie mieszanej bliźniaczej i jednorodzinnej. Przemyślana i funkcjonalna przestrzeń naszych domów daje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. Na parterze znajduje się duża część dzienna, z wysokiej jakości, dużymi oknami, zapewniającymi sporo światła we wnętrzu. Na piętrze znajdziecie 4 ustawne sypialnie i garderobę. W całym domu zaplanowano 2 łazienki, które zapewnią wygodę użytkowania domownikom.Gwarancję jakości, solidności i wysokiego standardu zapewnia firma Movimento, która jest ściśle powiązana ze znaną na rynku lubelskim spółką Chrzanowscy Development. Dla nas najważniejsza jest jakość i zadowolenie klientów, codziennie dokładamy wszelkich starań, aby polepszać nasze realizację i obsługę klientów. Słuchamy ludzi i staramy się dopasować ofertę do ich wymagań. Współpracujemy z doświadczonymi architektami, którzy doskonale znają potrzeby mieszkańców, dzięki temu wspólnie tworzymy przestrzeń, która będzie zarówno funkcjonalna jak i ponadczasowa. Naszymi podwykonawcami są firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, dlatego też jakość wykonywanych przez nas inwestycji jest na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się

Masz pytania, chcesz się umówic na spotkanie napisz do nas.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00.

Wyślij do nas wiadomość

Administratorem Twoich danych osobowych jest Chrzanowscy Development Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. J. Słowackiego 5/13 lok. 142. Przetwarzamy twoje dane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zawarte w formularzu kontaktowym lub w celu przesyłania ofert marketingowych Administratora oraz podmiotów powiązanym kapitałowo (w zależności od udzielonej zgody). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania lub usunięcia. Zapoznaj się ze szczegółową informacją o przetwarzaniu danych osobowych w Klauzula Informacyjna.

BIURO SPRZEDAŻY
ul. Chodźki 27, Lublin