2021-02-01

Wybierz jeden z 10 domów

Już dziś wybierz jeden z 10 domów o wyjątkowej architekturze i funkcjonalności. Wnętrza są pełne naturalnego światła dzięki dużym panoramicznym oknom. Piętro obejmuje aż cztery sypialnie, w których możesz zaaranżować pokoje dziecięce, gabinet do pracy czy pokój rozrywki. Każdy domownik znajdzie więc przestrzeń idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Dodatkowo idealna lokalizacja, zapewniająca szybki dostęp do centrum miasta oraz przestrzeń do odpoczynku i relaksu na łonie natury. To tylko kilka cech wyróżniających naszą inwestycję. Nie zwlekaj i wybierz już dziś jeden budynek, który stanie się dla Ciebie i Twojej rodziny domem.

więcej >
2021-01-20

Wkrótce w sprzedaży

Już w krótce w sprzedaży nasza nowa inwestycja Domy Moderno! Gwarancję jakości, solidności i wysokiego standardu zapewnia firma InWest Włodzimierz Chrzanowski, która jest ściśle powiązana ze znaną na rynku lubelskim spółką Chrzanowscy Development. Dla nas najważniejsza jest jakość i zadowolenie klientów, codziennie dokładamy wszelkich starań, aby polepszać nasze realizację i obsługę klientów. Słuchamy ludzi i staramy się dopasować ofertę do ich wymagań.
Współpracujemy z doświadczonymi architektami, którzy doskonale znają potrzeby mieszkańców, dzięki temu wspólnie tworzymy przestrzeń, która będzie zarówno funkcjonalna jak i ponadczasowa.
Naszymi podwykonawcami są firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, dlatego też jakość wykonywanych przez nas inwestycji jest na najwyższym poziomie.

więcej >
< powrót