2022-08-08

Umów się na spotkanie na budowie

Chciałbyś osobiście zobaczyć jak wygląda postęp prac naszych Domów Moderno? Nic trudnego, umów się na spotkanie na budowie dzwoniąc do naszego działu sprzedaży! Chętnie oprowadzimy Cię po naszym osiedlu i opowiemy o szczegółach. Zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia:)

więcej >
2022-08-01

Zdjęcia z budowy

Pomalutku, powolutku zbliżamy się do zakończenia realizacji naszych Domów Moderno
Nie zdradzając jeszcze wszystkiego, prezentujemy kilka kadrów z budowy.
Dbamy o to, aby każdy szczegół był dopracowany, a detal w wykończeniu dodawał charakteru całej inwestycji.
Jesteś ciekawy naszej oferty. Mamy jeszcze wolne domy z terminem realizacji w tym roku, skontaktuj się i wybierze jedną z dostępnych opcji.

więcej >
2021-02-01

Wybierz jeden z 10 domów

Już dziś wybierz jeden z 10 domów o wyjątkowej architekturze i funkcjonalności. Wnętrza są pełne naturalnego światła dzięki dużym oknom. Piętro obejmuje aż cztery sypialnie, w których możesz zaaranżować pokoje dziecięce, gabinet do pracy czy pokój rozrywki. Każdy domownik znajdzie więc przestrzeń idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Dodatkowo idealna lokalizacja, zapewniająca szybki dostęp do centrum miasta oraz przestrzeń do odpoczynku i relaksu na łonie natury. To tylko kilka cech wyróżniających naszą inwestycję. Nie zwlekaj i wybierz już dziś jeden budynek, który stanie się dla Ciebie i Twojej rodziny domem.

więcej >
< powrót